NANOCLEAN® AIR GDU - płyn biobójczy gotowy do użycia - 5 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 387,45 zł 387.45
Cena netto: 315,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: oleje-smary.pl
Kod produktu: 511_20200407174539

Opis

NANOCLEAN® AIR GDU - płyn biobójczy gotowy do użycia - 5 l

Gotowy do użycia niepalny aktywny płyn biobójczy do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji układów klimatyzacji i wentylacji HVAC oraz powierzchni.

NAJSZERSZE SPEKTRUM BIOBÓJCZE W NAJKRÓTSZYM CZASIE: bakterie, wirusy, grzyby, spory, prątki. 

Usuwa bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty.

NANOCLEAN®AIR-GDU jest innowacyjnym, niepalnym, gotowym do użycia preparatem o najszerszym spektrum biobójczym w najkrótszym czasie działania do skutecznego czyszczenia i długotrwałego odgrzybiania i dezynfekcji układów wentylacji, klimatyzacji samochodów, pojazdów transportu publicznego, budynków użyteczności publicznej oraz wielu innych powierzchni - i to w czasie do 15 minut.

ZALETY – KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

 • GOTOWY DO UŻYCIA, wygodny i łatwy w stosowaniu.
 • BEZPIECZNY dla użytkownika, oparty na innowacyjnej, biodegradowalnej formule, bez aldehydów, bez chloru.
 • NIEPALNY – preparat na bazie wodnej eliminuje ryzyko pożaru.
 • KOMPATYBILNY - NEUTRALNY dla większości materiałów: tworzywa, większość metali włącznie z aluminium, uszczelki gumowe, powłoki lakiernicze, tkaniny…
 • WIELOZADANIOWY – mycie ręczne, natrysk, przetarcie, aktywna piana, zanurzenie, fumigacja.
 • MYJE I CZYŚCI - skutecznie usuwa plamy i zanieczyszczenia organiczne: usuwa pleśń, grzyby, kurz, tłuszcz, olej, tłuste plamy z tapicerki i dywanów, wymiociny, odchody, krew, rozkładającą się żywność, odpady organiczne, itp.
 • Tworzy AKTYWNĄ PIANĘ w lancy pianotwórczej, która wydłuża działanie na pionowych powierzchniach i w kanałach.
 • 100% PEWNOŚĆ – PRZEBADANY wg wielu norm europejskich EN (tabela badań na str. 4).
 • SKUTECZNIE DEZYNFEKUJE - najszersze spektrum biobójcze w najkrótszym czasie - do 15 minut (bakterie, wirusy, grzyby, spory, prątki).
 • SZYBKIE DZIAŁANIE BIOBÓJCZE – usuwa bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty wg EN 1276.
 • ZAPOBIEGA namnażaniu się bakterii, grzybów, pleśni, ponieważ nie tylko hamuje rozwój drobnoustrojów, ale również niszczy ich materiał genetyczny.
 • USUWA PRZYKRY ZAPACH - trwale usuwa nieprzyjemną woń, przykry zapach odpadów organicznych i pozostawia świeży zapach.

DOPUSZCZENIA i ATESTY: Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 7406/18. Atest PZH nr BK/K/0863/01/2018.

ZASTOSOWANIE – PRZEZNACZENIE PRODUKTU:
NANOCLEAN® AIR GDU - gotowy Do Użycia preparat do mycia i dezynfekcji na poziomie bakteriobójczym i drożdzobójczym oraz do dezynfekcji na poziomie bakteriobójczym, grzybobójczym, drożdżobójczym, wirusobójczym, sporobójczym i prątkobójczym w czasie do 15 minut:

 • Układów klimatyzacji i wentylacji w pojazdach i w budynkach prywatnych, w sektorze medycznym, spożywczym, przemysłowym, instytucjonalnym oraz w placówkach użyteczności publicznej m.in. salonach fitness, SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu.
 • Ścian i podłóg, pomieszczeń, urządzeń i wyposażenia, wszelkich powierzchni w sektorze spożywczym, przemysłowym, instytucjonalnym oraz w placówkach użyteczności publicznej m.in. salonach fitness, SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu.
 • Ścian i podłóg pomieszczeń, urządzeń i wyposażenia oraz wszelkich powierzchni (z wyłączeniem wyrobów medycznych) w sektorze medycznym.
 • Urządzeń, wyposażenia, wszelkich powierzchni mających kontakt z żywnością w sektorze medycznym, spożywczym, instytucjonalnym.
 • Wyposażenia, pojemników, naczyń i sprzętów kuchennych, powierzchni i rurociągów związanych z produkcją, transportem, przechowywaniem lub spożywaniem żywności.

Bezpieczeństwo:

Preparat NANOCLEAN AIR GDU (gotowy do użycia) jest niepalny, na bazie wodnej. Preparat jest biodegradowalny, nie jest toksyczny, nie jest rakotwórczy, nie zawiera alergenów i nie jest drażniący. Roztwór roboczy 5% nie jest zaklasyfikowany jako stwarzający zagrożenie zgodnie z rozporządzeniem 1272/2008/WE. Chronić przed dziećmi.

Przed użyciem należy zapoznać się z kartą charakterystyki SDS.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, dobrze wentylowanym. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła. Temperatura przechowywania: 5-35°C. Trwałość produktu - 36 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Postępowanie z odpadami produktu:

Usunięcie roztworu do kolektora sanitarnego nie spowoduje żadnych problemów w przetwarzaniu odpadów. Nie wylewać dużych ilości do kanalizacji. Nadmiar niezużytego (niezanieczyszczonego) produktu poddawać recyklingowi w licencjonowanych przedsiębiorstwach. Wszystkie metody usuwania niniejszego produktu powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami.

Postępowanie z opakowaniem i odpadami opakowaniowymi po produkcie:

Opakowanie może być poddawane recyklingowi. Puste opakowanie dobrze wypłukać za pomocą wody i oddać do utylizacji wyłącznie autoryzowanej firmie, zgodnie z lokalnymi przepisami.

Środki ostrożności:

Należy zapewnić odpowiednią wentylację w trakcie stosowania produktu. W przypadku niedostatecznej wentylacji stosować środki indywidualnej ochrony dróg oddechowych. Nie jeść, nie pić, nie palić, nie zażywać lekarstw, unikać wdychania par w trakcie stosowania produktu.

 

 

Produkty powiązane

Inni klienci kupili również:
AGIP Aquamet 105 - 200 kg
AGIP Aquamet 105 - 200 kg
6 029,46 zł 4 902,00 zł
szt.
COGELSA ULTRA ATOX 32 - 20 l - NSF H1
COGELSA ULTRA ATOX 32 - 20 l - NSF H1
630,01 zł 512,20 zł
szt.
COGELSA ULTRA ATOX 150 - 20 l - NSF H1
COGELSA ULTRA ATOX 150 - 20 l - NSF H1
662,97 zł 539,00 zł
szt.
COGELSA ACEITE TERMICO 3 - 20 l
COGELSA ACEITE TERMICO 3 - 20 l
599,50 zł 487,40 zł
szt.
Olej grzewczy AGIP Alaria 3 - 20 l
Olej grzewczy AGIP Alaria 3 - 20 l
338,25 zł 275,00 zł
szt.
AGIP Arnica S 46 - 20 litrów
AGIP Arnica S 46 - 20 litrów
735,54 zł 598,00 zł
szt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl