O marce Texaco

 

Oleje Texaco w ofercie sklepu oleje-smary.pl | Informacje o marce 

TEXACO to globalna marka obejmująca szeroką gamę specjalistycznych środków smarnych odznaczających się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Oleje i smary TEXACO zbierają pozytywne opinie od użytkowników na całym świecie. Są z powodzeniem stosowane w pojazdach, maszynach i urządzeniach technicznych w różnych branżach. Posiadają zatwierdzenia ACEA, API oraz producentów OEM.

Gama produktowa TEXACO obejmuje m.in. oleje silnikowe do wszystkich typów silników wysokoprężnych, benzynowych i zasilanych gazem, oleje przekładniowe i hydrauliczne, płyny eksploatacyjne, a także środki smarne dla przemysłu, które odznaczają się najwyższą jakością. Oleje TEXACO zapewniają wysoką wydajność, zwiększają ochronę, wydłużają żywotność i poprawiają parametry niezawodności.

TEXACO to marka należąca do Chevron Corporation, amerykańskiej korporacji multienergetycznej z siedzibą w San Ramon w Kalifornii, mającej swoje oddziały w ponad 180 krajach na świecie. Oprócz TEXACO, w portfolio firmy Chevron znajdują się także takie marki jak Havoline, Ursa, HDAX, Delo i Techron.


Oleje Texaco | Smary Texaco | Środki smarne TEXACO dla przemysłu | Oleje i smary Havoline 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl