O marce ENI

 

Eni jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych na świecie, zatrudniającym ponad 29 tys. osób w 66 krajach.

Produkty Eni gwarantują najwyższy poziom techniki stosowanej w aplikacjach przemysłowych. Dzięki nieustannym badaniom i doskonaleniu produktów, a także wysiłkom na rzecz ochrony środowiska, koncern Eni ma pozycję jednego z największych na świecie producentów olejów i smarów. Wielokrotnie ustanawiało też standardy stosowane przez najlepsze firmy w branży smarowniczej.

Oleje i smary produkowane przez Eni są zgodne ze standardami systemu kontroli jakości funkcjonującego wg norm ISO.  Pozostają również nieustanie badane we własnych i akredytowanych laboratoriach firmy. Wszystkie produkty posiadają dopuszczenia liczących się producentów maszyn, urządzeń i pojazdów.

Kilka lat temu w koncernie Eni przeprowadzony został proces unifikacji znaków handlowych. Wszystkie marki należące do Eni Group, w tym także marka Agip, oznaczone zostały wspólnym znakiem handlowym – czyli logotypem koncernu Eni z charakterystycznym sześcionożnym psem. Dzięki innowacyjnym formułom i zastosowaniu najszlachetniejszych baz, oleje i smary produkowane przez Eni (dawny AGIP) należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów dostępnych obecnie na naszym rynku.


Oleje ENI | Smary ENI | Oleje i smary AGIP | Oleje AGIP Blasia 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl