Kluber ISOFLEX TOPAS AK 50 1 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kluber ISOFLEX TOPAS AK 50 | Opakowanie 1 kg
Kluber ISOFLEX TOPAS AK 50 - Profesjonalny niskotemperaturowy smar przeznaczony do smarowania elementów ciernych wykonanych z tworzyw sztucznych oraz do łożysk tocznych i ślizgowych pracujących w szerokim zakresie temperatur. Charakteryzuje się doskonałą ochroną przed korozją oraz odpornością na utlenianie i starzenie się. Produkt neutralny w kontakcie z termoplastycznymi tworzywami sztucznymi, zapewnia bezpieczne smarowanie w wymagających warunkach przemysłowych.
Smar ISOFLEX TOPAS AK 50 składa się z syntetycznego oleju węglowodorowego i kompleksowego mydła aluminiowego, co przekłada się na dobrą przyczepność i niski współczynnik tarcia wewnętrznego.
Kluber ISOFLEX TOPAS AK 50 - zastosowanie:
- Do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych pracujących w szerokim zakresie temperatur od -50 °C do 120 °C
- Do smarowania małych przekładni zębatych
- Do węzłów smarnych z elementami ciernymi wykonanymi z tworzywa sztucznego i stali
- Do smarowania węzłów ciernych z elementami z tworzywa sztucznego i tworzywa sztucznego
- Neutralny w kontakcie z wieloma termoplastycznymi tworzywami sztucznymi
Kluber ISOFLEX TOPAS AK 50 - korzyści:
- Skuteczna ochrona przed korozją, nawet w wilgotnych warunkach
- Odporność na utlenianie i starzenie się zapewniająca długotrwałe smarowanie
- Dobra przyczepność i niskie tarcie wewnętrzne redukujące zużycie elementów
- Jednorodna struktura krótkowłóknista pozwala na łatwą i efektywną aplikację
- Dobre pokrycie powierzchni zewnętrznych, zapewniające optymalne smarowanie
- Neutralność wobec tworzyw sztucznych minimalizuje ryzyko uszkodzeń materiałów
Kluber ISOFLEX TOPAS AK 50 - specyfikacja techniczna:
- Zakres temperatur pracy: od -50 °C do +120 °C
- Podstawa: syntetyczny olej węglowodorowy
- Zagęszczacz: kompleksowe mydło aluminiowe
- Numer artykułu: 004151
- Gęstość (PN 024, 20°C): około 0.87 g/cm³
- Penetracja po ugniataniu (DIN ISO 2137 / ASTM D217, 25°C): 355 - 385 (0.1 mm)
- Lepkość ścinania (PN 008 @ DIN 53019-1, 25°C, 300 s⁻¹): 1200 - 2000 mPas
- Lepkość kinematyczna oleju bazowego (DIN EN ISO 3104, 100°C): około 5.9 mm²/s
- Lepkość kinematyczna oleju bazowego (DIN EN ISO 3104, 40°C): około 30 mm²/s
- Temperatura kroplenia (DIN ISO 2176 / IP 396): ≥ 200 °C
- Test SKF-EMCOR (DIN 51802, woda destylowana, 168 godzin): ≤ 1 stopień korozji
- Struktura: jednorodny, krótkowłóknisty
- Minimalny okres przechowywania: 24 miesiące w suchym i zamkniętym oryginalnym opakowaniu
Kluber ISOFLEX TOPAS AK 50 - dostępne opakowania:
- Puszka 1 kg
- Nabój 370 g
- Wiadro 25 kg
oleje-smary.pl | Więcej niż sklep online | Doradztwo produktowe | Obsługa handlowa | Indywidualne wyceny
- Świadczymy aktywne doradztwo produktowe z zakresu użytkowania olejów przemysłowych, smarów technicznych oraz płynów eksploatacyjnych. Nasi doświadczeni technicy zaproponują optymalne rozwiązania dostosowane do specyfiki danego przypadku.
- Niezależnie od sklepu internetowego, prowadzimy bezpośrednią obsługę handlową. Przyjmujemy zamówienia drogą telefoniczną i mailową. Wyceniamy również indywidualne zapytania ofertowe.
- Dostarczamy produkty wyłącznie z oficjalnej dystrybucji w oryginalnych opakowaniach producenckich. Nie otwieramy ich, nie dzielimy na mniejsze opakowania, w żaden sposób nie ingerujemy w zawartość.
- Obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych, duże przedsiębiorstwa przemysłowe oraz małe i średnie firmy produkcyjne, rzemieślnicze i usługowe.
- Działamy na terenie całej Polski i Europy. Obsługujemy zamówienia krajowe i eksportowe. Posiadamy również doświadczenie w realizacji dostaw do klientów w Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.
- Skontaktuj się z Działem Handlowym : tel. +48 793 403 823; | e-mail: biuro@oleje-smary.pl




























