AGIP Arnica S 32 - 180 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6 665,37 zł 6665.37
Cena netto: 5 419,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AGIP / ENI
Kod produktu: 361_20210406204641

Opis

AGIP Arnica S 32

Oleje AGIP (ENI) ARNICA S – to seria najwyższej jakości biodegradowalnych syntetycznych płynów hydraulicznych do zastosowań w układach narażonych na ryzyko pożaru lub wycieku grożącego skażeniem gleby. Są one wytwarzane w oparciu o syntetyczne bazy olejowe komponowane z estrów, uzupełnione specjalnym pakietem dodatków.

Oleje AGIP (ENI) ARNICA S są:

- trudnopalne co redukuje możliwość zapłonu w zetknięciu z gorącymi metalami, iskrami elektrycznymi, otwartym ogniem i innymi potencjalnymi zagrożeniami zapłonu jakie mogą wystąpić w przypadku wycieku, co zostało potwierdzone testem Factory Mutual Standard Spray Flammability Test

- w ponad 70% biodegradowalne (potwierdzone testem OELD 301B).

Ekstremalnie wysoki wskaźnik lepkości zapewnia minimalną zmianę lepkości w bardzo szerokim zakresie temperatur, oraz prawidłowość działania układu, nawet wówczas, gdy następuje gwałtowna zmiana temperatury. Antykorozyjne i przeciwrdzewne własności gwarantują  trwałość wszystkich elementów roboczych układu.

Posiadają bardzo dobre właściwości przeciwzużyciowe potwierdzone rezultatami testów:

- FZG – oleje ARNICA S przechodzą 12 stopień,

- pompa Vickersa- sumaryczne zużycie pierścienia i łopatki 38 mg.

Oleje Agip ARNICA S  nie wytwarzają emulsji z wodą. Woda jest błyskawicznie separowana i może być bardzo łatwo odprowadzona z układu. Ta własność gwarantuje ciągłość filmu olejowego we wszystkich współpracujących elementach.

Własności przeciwpienne zapewniają doskonałe przenoszenie siły i zabezpieczają przed zapowietrzeniem.

Dzięki bardzo dobrej stabilności termicznej produkty te pozwalają na bardzo długie okresy pomiędzy wymianami, przez co znacznie skraca się czas przestoju maszyn związanego z czynnościami obsługowymi.

ARNICA S nie wytwarzają żadnych toksycznych oparów przy kontakcie z gorącymi powierzchniami.

SPECYFIKACJE: ILVA CRS/TCM 425; INLINE HYDRAULIK GMBH; LEDUC HYDRAULIK; MANNESMAN REXROTH RD 90221/05.93; SCHAEFF; VII Report of Luxemburg-HFDU

ZASTOSOWANIE:

Oleje AGIP ARNICA S to seria produktów zalecanych specjalnie do stosowania jako płyny hydrauliczne w  urządzeniach pracujących tak w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz, które są narażone na ryzyko pożaru, wszędzie tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo kontaktu z bardzo gorącymi detalami, tam, gdzie mogą występować iskry elektryczne itp. Dzięki ich biodegradalności AGIP ARNICA S znajdują główne zastosowanie we wszelkiego rodzaju maszynach i urządzeniach do prac ziemnych, rolniczych i transportowych, w których niekontrolowany, awaryjny wyciek czynnika roboczego mógłby spowodować skażenie gruntu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl