O nas

Działalność handlową w segmencie środków smarnych prowadzimy od 2011 r. Jesteśmy dystrybutorem trzech marek petrochemicznych - włoskiego koncernu ENI (dawniej Agip), hiszpańskiej marki Cogelsa (głównie w zakresie produktów dedykowanych dla przemysłu spożywczego) oraz amerykańskiej marki Texaco.

Wszystkie produkty z naszej oferty pochodzą z importu i są oryginalnie pakowane w zakładach producentów. Pragnąc utrzymać najwyższą jakość, Eni, Cogelsa i Texaco nie zezwalają na wytwarzanie środków smarnych w innych miejscach niż w fabrykach koncernów.

Oferujemy klientom innowacyjne produkty, które gwarantują wysoką wydajność, niezawodność oraz doskonałą ochronę maszyn i urządzeń. Jako dystrybutor zwracamy szczególną uwagę na dostępność najpopularniejszych produktów z oferty, które mogą docierać do krajowego klienta nawet w ciągu 24 godzin.

Dla odbiorców przemysłowych udostępniamy zakup olejów i smarów w procedurze zawieszonej akcyzy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, chętnie służymy radą i pomocą przy doborze optymalnych rozwiązań z zakresu użytkowania środków smarnych oraz płynów eksploatacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Obsługa sklepu internetowego:

tel. +48 793 403 823
faks: +48 91 44 35 697

e-mail: sklep@oleje-smary.pl

 

 Właścicielem sklepu jest firma:

ALVESTA Spółka Cywilna
ul. Struga 15
70-777 Szczecin
NIP: 851-317-04-67

biuro@oleje-smary.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl